reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Mouse

Konuşmaları algılayabilen fare: Xiaomi Mi Smart Mouse

Xiaomi sesli komutlara cevap verebilen yeni bir fare hazırlığında içinde. İlk olarak SIG olarak adlandırılan Bluetooth Özel İlgi Grubu‘nda ortaya çıkan ve sonrasında fon toplama platformunda karşımıza çıkan Xiaomi Mi Smart Mouse fareye ilgi büyük.

Mi Smart Mouse adı verilen fare, kablosuz bağlantıya ve 4.000 DPI özelliğe sahip.  Üretim için gerekli fon desteğini çoktan geride bırakan fare sesli asistan tuşuyla fark yaratıyor. Farenin üzerinde yer alan tuş sayesinde kullanıcılara sesli asistanlara hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.  Konuşma tanıma özelliğine destek veren fare bünyesinde barındırdığı pil sayesinde şarj edilebiliyor. Pilin kapasitesi ise 750 mAh. Belirtilene göre fare tam dolu pille 30 güne kadar kullanım imkanı sunuyor. Xiaomi Mi Smart Mouse ayrıca tek yönlü bir tıklama tekerleğine de sahip. Anti bakteriyel bir gövdeye de sahip olan fare sesli komutları dahili mikrofon sayesinde gerçekleştiriyor. Kablosuz haricinde kablolu olarak da kullanılabilen fare Bluetooth 5.0 haricinde Wi-Fi bağlantısına da destek veriyor.

Xiaomi Mi Smart Mouse fiyatı ne kadar?

Youpin isimli fon toplama platformu üzerinden yeterli fon desteği toplayan farenin satış fiyatı ise 129 Yuan (yaklaşık 18 dolar). Bu fiyatın fon toplama platformu için geçerli olduğunu farenin satış fiyatının daha sonrasında 149 yuana (yaklaşık 21 dolar) çıkacağını söyleyelim.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin Türkiye’de de satılan yeni kulaklığı