reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi’den teknik olarak çok iddialı yeni telefon

Xiaomi’nin üzerinde aktif olarak çalıştığı yeni bir akıllı telefon modeli daha ortaya çıktı. Bu yeni Xiaomi modeli teknik olarak dikkat çekeceğe benziyor.

Xiaomi, biliyorsunuz ürün gamını hızlı şekilde büyütmeye devam ediyor. Bu bağlamda firmanın MIUI 11 betası içerisinde de çok önemli detaylar ortaya çıktı. Bu detaylara göre şirketten 120 Hz yenileme hızına sahip bir akıllı telefon geliyor. Bu açıdan bir oyun telefonu olacak gibi duran cihaz, 120 Hz ekranıyla aşırı akıcı bir kullanım deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Bu modelin kamera konusunda da iddialı olacağı gelen bilgiler arasında. Çünkü telefonda 5x telefoto lensin ve buna bağlı 50x dijital zoom imkanının olacağı aktarılıyor. Bunun için modele bir “ultra-telefoto” modunun ekleneceği belirtilirken, cihazın diğer detayları hakkında ise henüz başka hiçbir detay yer almıyor. Yazılımsal altyapısı MIUI 11 içerisinde şimdiden kurulan bu Xiaomi akıllı telefon, bu açıdan yıl sonunda karşımıza çıkabilir deniyor.

Xiaomi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmadan yakında Xiaomi Mi Note 10 da geliyor

Evet firma Mi Note serisine yeniden can vermeye hazırlanıyor. Henüz bir amiral gemisi olacak bu telefon hakkında hiçbir teknik ya da tasarımsal detay bulunmuyor. Ancak ekim sonunda çıkacak denilen modelin gücünü Snapdragon 855 Plus‘tan alacağı iddia ediliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video