reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 fiyatı için yeni indirim fırsatı

Şu anda Xiaomi Mi Band 5 modeli popüler olsa da Xiaomi Mi Band 3 modeli de halen çoğu kullanıcı için yeterli bir performansa sahip. Piyasaya çıktığında fiyatı 299 TL olan aktivite bilekliğinin fiyatı geriledi.

Yapılan indirimle bileklik şu anda 139 TL‘ye satın alınabiliyor. Mi band 3, Mi Band 2’den farklı olarak kayışın içine değil dışına çıkartılıyor. Cihaz tamamen siyah bir gövdeye ve 0,42 inçten büyüyen 0,78 inç boyutunda renksiz bir dokunmatik 128×80 piksel OLED ekrana sahip. Bağlantı noktasında Bluetooth 4.2 kullanan ve 110 mAh pili bulunan ürün, bu açıdan yüzde 50’lik bir kapasite artışı getiriyor. Yapılan değişiklikler ile cihazın ekranında gelen telefonunuza gelen metin mesajlarını okunabiliyor ya da gelen çağrılar görülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3 uygun fiyatıyla kullanıcıların ilgisini çekiyor

Direkt olarak üzerinden çağrıyı sessize alma özelliği sunan bileklik, bünyesinden alarmın kapatılmasına da imkan tanıyor. Hava durumu hakkında hızlı olarak bilgi verebildiği açıklanan Xiaomi Mi Band 3, her türlü egzersizi kayıt altına alabiliyor. A101’den aktivite bilekliğini satın alan kullanıcılara 2 yıl garanti süresi de sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Ford’un yeni otomobil güvenlik sistemiyle tanışın