reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3 Android 10

Xiaomi Mi Mix 3 modelinden sevindiren Android 10 haberi

Türkiye’de de resmi olarak satılan dikkat çeken amiral gemilerinden Xiaomi Mi Mix 3 için sahiplerini sevindiren bir Android 10 haberi geldi.

Kızalı yapısıyla sağladığı tam ekran deneyimi ile çıktığında gerçekten büyük ses getiren modellerden Xiaomi Mi Mix 3, artık tam olarak daha önce müjdesi verilen Android 10 güncellemesini almaya başladı. Global olarak stabil tam sürümü gönderilen ve istenirse buradan elde edilebilen güncelleme, elbette çok güzel görünüyor ve cihazların sahiplerini oldukça sevindiriyor. Beklendiği üzere MIUI 11.0.3.0 ile gelen güncelleme, yaklaşık olarak 2 GB boyutunda ve Android’in Şubat 2020 güvenlik paketini de taşıyor. Yavaş yavaş OTA üstünden tüm ülkelerde indirmeye sunulacağı aktarılan güncelleme, yeni özellikler yanında performansı artırıyor ve birçok hatayı / problemi de ortadan kaldırıyor. Mi Mix serisinin gerçek son üyesi, halen dikkat çeken cihazlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 için güncelleme sevindiriyor

Peki Mi Mix 4 ne zaman geliyor? Maalesef bu konuda uzun zamandır hiçbir bilgi gelmiyor. En son aşağıda gördüğünüz Mi Mix Alpha konseptini görücüye çıkaran firma, bu aralar Redmi K30 Pro ile gündeme geliyor. Alt marka Redmi’den gelecek bu model, dün öğrendiğimiz kadarıyla pazardaki en ucuz Snapdragon 865’li akıllı telefon olacak. Bu açıdan telefon çok merak ediliyor.

İlgili Video