reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10

Xiaomi Mi Note 10 ortaya çıktı; tanıtım tarihi belli oldu!

Akıllı telefon sektöründe çok dikkat çeken Xiaomi, daha önce gerçekleştirdiği bir değişimi tersine döndürecek gibi görünüyor. Çünkü Xiaomi Mi Note 10 geliyor.

Xiaomi CEO’su Lei Jun, geçtiğimiz aylarda resmi bir açıklama yapmış ve firmanı bundan sonra Mi Max ya da Mi Note serisi altında yeni bir akıllı telefon satışa sunmayacağını aktarmıştı. Bu serileri uzun süredir devam ettiren firma, gelecek için daha farklı bir yol izlemeye başlamıştı. Biliyorsunuz Redmi‘yi alt markası haline getiren ve buradan çok iyi fiyat performans oranı yüksek modeller satışa çıkaran firma, Mi markasını ise “üst düzey” cihazlara bıraktı. Uzun süre önce “ucuz Çin firması” benzetmesinden kurtulmak istediğini açıkça dile getiren firma, Mi Note serisini tamamen ortadan kaldırmayacak gibi görünüyor. Sağlam kaynak Ice Universe’e göre Redmi Note ailesi yanında firmadan ekim ayı sonunda amiral gemisi Xiaomi Mi Note 10 modeli de geliyor. Bir amiral gemisi olacak bu telefon hakkında şimdilik hiçbir teknik ya da tasarımsal detay elimizde bulunmuyor. Ancak modelin gücünü Snapdragon 855 Plus‘tan alacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, son dönemde sürekli olarak Mi 9 serisi ve Redmi modelleri gündeme geliyor

Ancak firma hatırlarsınız Mi Mix Alpha isimli bir efsane model de tanıttı. Tanıtım videosunu hemen aşağıda izleyebileceğiniz bu model, gövdesini saran ekranıyla sınırları zorluyor. Yıl sonunda satışa çıkacağı tahmin edilen model, yüksek fiyatına rağmen Galaxy Fold ve Mate X’ten çok daha fazla merak uyandırıyor.

İlgili Video