reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi Mi Watch Lite fiyatı düşmeye devam ediyor

Xiaomi Mi Watch Lite modelini satın almayı düşünüyorsanız güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. Piyasadaki satış fiyatı 599 TL olan akıllı saatin fiyatı 484 TL‘ye geriledi.

Model uygun bir fiyata sahip olsa da GPS desteğini bünyesinde barındırıyor. 1,4 inç renkli TFT ekranla gelen saat, 24 saat nabız takibi yapabiliyor. Pil kapasitesi 230 mAh olan saatte 5 Watt şarj desteği de bulunuyor. Cihaz tam dolu pille 9 güne varan bir kullanım imkanı vadediyor.  Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1kullanan modelin, Android yanında iOS cihazlarla da çalışabildiği aktarılıyor. Yan tarafında tek bir fiziksel buton taşıyan Mi Watch Lite, yüksek ihtimalle resmi garantili olarak Türkiye’de de satılacak seçenekler arasında yer alıyor. Bünyesinde 120 adet saat arayüzü yer alan ürün, aşağıdaki aparat üzerinden bir masa saati formunda rahatlıkla şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch Lite uzun pil ömrüyle fark yaratıyor

Model, Android temelli WearOS üstüne kurulan MIUI arayüzü / işletim sistemiyle geliyor. Cihaz uyku takibi yapabiliyor ve kandaki oksijen değerini diğer aktivite / nabız değerleriyle ölçebiliyor. Akıllı saatlerin yüksek fiyatları göz önüne alınırsa Xiaomi imzalı model gayet makul görünüyor. Uzun bir kullanım süresine de sahip olan modelde göz atmanızda yarar var.

Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Amazon firmasından uçabilen güvenlik kamerası