reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch akıllı saat

Xiaomi Mi Watch ve Mi Watch Lite akıllı saatler Türkiye’de satışta; işte fiyatlar

Dikkat çekici Xiaomi Mi Watch ve Mi Watch Lite akıllı saat modelleri Türkiye’de resmi olarak satışa sunuldu. İşte fiyatlar;

Xiaomi Mi Watch akıllı saat, Türkiye’de 1.099 TL‘den satışa sunuldu. Direkt olarak buradan alabileceğiniz saat, yukarıda görebileceğiniz üzere yuvarlak yapıyı benimsiyor, genel olarak oldukça şık duruyor ve 1,39 inç renkli AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Bu ekranda 450 nit parlaklık sunan ürün, 32 gram ağırlığında. Su geçirmeyen akıllı saat, yerleşik olarak bir sesli asistana sahip ve 6 farklı renkte kayış ile geliyor. Bünyesinde iki adet fiziksel buton yer alan model, 16 güne kadar pil ömrü getiriyor, yerleşik GPS‘e sahip, Android temelli WearOS üstüne kurulan MIUI arayüzü / işletim sistemiyle geliyor, uyku takibi yapabiliyor ve kandaki oksijen değerini diğer aktivite / nabız değerleriyle ölçebiliyor.

599 TL Türkiye fiyatı bulunan Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat için detaylar şöyle

Burada elde edebileceğiniz saat, yukarıda da görebileceğiniz üzere yuvarlak değil kare bir tasarımı benimsiyor. Teknik olarak bakarsak model ilk olarak 1,4 inç renkli TFT ekran ile geliyor. Yerleşik olarak GPS‘e sahip olan Mi Watch Lite, 24 saat nabız takibi yapabiliyor ve 230 mAh pil ile 5W şarj desteği taşıyor. Modelin bu pil ile 9 günlük bir kullanım ömrü sunduğu aktarılıyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan modelin, Android yanında iOS cihazlarla da çalışabildiği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yan tarafında tek bir fiziksel buton taşıyan Mi Watch Lite, bünyesinde 120 adet saat arayüzü taşıyor ve beraberinde gelem bir aparat üzerinden masa saati formunda rahatlıkla şarj edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Amazon firmasından uçabilen güvenlik kamerası