reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat

Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat için tasarım ve detaylar ortaya çıktı

Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli altına Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat de geliyor. Saat için ilk somut sızıntı yapılmış durumda.

Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli biliyorsunuz uzun süre önce tanıtılmış ve genel olarak beğenilmişti. Yolda olan Xiaomi Mi Watch Lite modeli de bu açıdan heyecan yaratmış durumda. Çok yakında tanıtılacak saat, FCC üzerinden tasarımsal olarak kendisini gösterdi. Yuvarlak değil kare bir tasarımı benimseyen model, yine FCC’den öğrenildiği kadarıyla 1,41 inç renkli HD ekran ile geliyor. Yerleşik olarak GPS‘e sahip olması sevindiren Mi Watch Lite, 24 saat nabız takibi yapabiliyor ve 230 mAh pil ile 5W şarj desteğiyle yolda bulunuyor. Bağlantı tarafından Bluetooth 5.1 kullanan modelin, Android yanında iOS cihazlarla da çalışabildiği aktarılıyor. Yan tarafından tek bir fiziksel buton taşıyan Mi Watch Lite, GPS’ten dolayı aşırı olmasa da uygun fiyatlı bir seçenek olacak gibi görünüyor. Ancak henüz tam fiyat etiketi ortaya çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch Lite öncesinde Mi Watch akıllı saat neler sunuyordu?

Hatırlamaka adına Mi Watch, gücünü Snapdragon Wear 3100 işlemciden alıyor. Bünyesinde GPS, WiFi, Bluetooth ve NFC birimleri yer alan saat, Türkiye’de olmayan eSIM desteğini de taşıyor. Bu sayede telefonlardan bağımsız hale gelebilen saat, hoparlör ve mikrofonuyla dijital asistan XiaoAI ile etkili bir iletişim kurulabiliyor. 1,78 inç her zaman açık özellikli AMOLED ekranı , 44 mm gövdesi ve 570 mAh pili bulunan saat, normal kullanımda 36 saatlik bir pil ömrü sunabiliyor. 8 GB dahili depolaması olan model, 1 GB RAM’e sahip.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni akıllı telefonları ile tanışın