reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch Exclusive Edition

Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat geliyor; işte ortaya çıkanlar

Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli altına Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat de geliyor gibi görünüyor. İlk bilgiler görünmüş durumda.

Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli uzun süre önce tanıtılmış ve genel olarak beğenilmişti. Yolda olduğu ortaya çıkan Xiaomi Mi Watch Lite modeli de bu açıdan heyecan yaratmış durumda. Çok yakında tanıtılacak gibi görünen akıllı saat, resmi kayıtlarda isimsel olarak net şekilde görünüyor ancak henüz tasarımı bilinmiyor. Sağlam kaynaklar bu saatin direkt olarak henüz tanıtılmamış Redmi Watch üzerine kurulduğu düşünüyor. Redmi Watch’ın resmi kayıtları alınıyor ve çok yakında karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bu açıdan Xiaomi aynı akıllı saati iki farklı isim altında satmaya hazırlanıyor olabilir deniyor. Biliyorsunuz firma bunun telefon tarafında sık sık yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch akıllı saat neler sunuyordu?

Hatırlamaka adına Mi Watch, gücünü Snapdragon Wear 3100 işlemciden alıyor. Bünyesinde GPS, WiFi, Bluetooth ve NFC birimleri yer alan saat, Türkiye’de olmayan eSIM desteğini de taşıyor. Bu sayede telefonlardan bağımsız hale gelebilen saat, hoparlör ve mikrofonuyla dijital asistan XiaoAI ile etkili bir iletişim kurulabiliyor. 1,78 inç her zaman açık özellikli AMOLED ekranı , 44 mm gövdesi ve 570 mAh pili bulunan saat, normal kullanımda 36 saatlik bir pil ömrü sunabiliyor. 8 GB dahili depolaması olan model, 1 GB RAM’e sahip.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video