reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi’nin yeni çıkan ilginç kişisel temizlik ürünü

Teknoloji dünyasının ürün gamı en büyük firması Xiaomi, ilginç bir cihazın daha tanıtımını yaptı. Firmadan yeni bir kişisel temizlik ürünü geldi.

Hep söylediğimiz gibi Xiaomi ürün gamında gerçekten yüzlerce farklı ürün bulunuyor. Bunların en yenisi ise bir diş fırçası olarak geçiyor. Yaklaşık olarak 24 dolarlık bu ürün, diş temizliğini görebileceğiniz üzere bir “fırça” ile yapmıyor. Bunun yerine basınçlı su kullanılıyor. Alt kısmında kendi su haznesine sahip olan ilginç ürün, 2.200 mAh piliyle desteklediği özel motoruyla ağzınızın içini 140 PSI basınçlı suyla temizlemenize imkan tanıyor. Bu sayede diş etleri aşırı zorlanmadan dişler arasında kalan tüm yemek artıklarının temizlenebildiği söyleniyor. USB-C üstünden şarj edilebildiği ve birçok farklı kafayla geldiği aktarılan ürün, standart kullanımda 45 günlük bir pil ömrü sunuyor deniyor. Tam ağız temizliği için diş ipinin yerini alabilecek gibi duran Xiaomi imzalı yeni model, biraz büyük olmasına rağmen görevini etkili şekilde yerine getirebiliyor deniyor. Ürünün ilk olarak Çin’de satılacağı aktarılıyor. Firmanın akıllı özelliklere sahip standart diş fırçalarına sahip olduğunu da belirtelim.

Xiaomi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi başka bir ürün daha tanıttı

Bu ürün daha önce müjdesi verilen bir akıllı ekran modeli oldu. Bir ekrana sahip akıllı hoparlör diyebileceğiniz 86 dolarlık ürün, gayet şık görünüyor. 8 inç bir ekran üstüne kurulan cihaz, yüksek ses kalitesine sahip ve ekranında birçok konuda bilgi verebiliyor. Firmanın dijital asistanına sahip Mi AI Touchscreen Speaker Pro 8 isimli cihaz, Çin dışında satılacak gibi durmuyor.

Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli