reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Play
Xiaomi Play

Xiaomi Play modelinin tasarımını gözler önüne seren resmi paylaşımlar

Xiaomi’nin son dönemde sık sık gündeme geldiği yeni akıllı telefon modeli Xiaomi Play, paylaşılan resmi posterler ile tasarımsal açıdan karşımızda bulunuyor.

Advertisement

Resmi olarak 24 Aralık tarihinde lanse edilecek Xiaomi Play, tasarımsal olarak detaylanmış durumda. Bu açıdan bir sürpriz bırakmayan telefon, ilk olarak su damlası formundaki çentiğiyle dikkat çekiyor. Ön kamerayı içerisine alan bu çentik, biraz büyük görünüyor. Parmak izi sensörü arkasında yer alan telefon, nispeten ince diyebileceğimiz çerçeveler üzerine kuruluyor. Xiaomi Play, teknik tarafta söylendiği kadarıyla 5,84 inç 2280×1080 piksel TFT LCD ekranla geliyor. 2.900 mAh kapasitesinde pili bulunacak akıllı telefon, 3 GB, 4 GB ve 6 GB RAM ile elde edilebilecek deniyor. Gücünü 2.3 GHz hızında çalışan bir işlemciden alacak telefon, 32 GB, 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip. MicroSD yuvasının olduğu görülen cihaz, üzücü şekilde kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Play

Xiaomi Play daha çok gençleri hedefliyor

Bunda özellikle sunulacak geçişli renk seçenekleri büyük rol üstleniyor. Yeni neslin çok fazla sevdiği bu trend, Play için de geçerli görünüyor. Çin pazarı dışında satılıp satılmayacağı henüz bilinmeyen telefon, fiyat performans açısından kullanıcıları üzmeyecek izlenimi yaratıyor. 2019’a hızlı bir giriş yapacak firma, ürün gamını inanılmaz şekilde büyütmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Güçlü modellerden OnePlus 6T McLaren Edition