reklamı kapat

POPÜLER

xiaomi

Xiaomi tarafından dikkat çeken bir akıllı saat geliyor

Xiaomi, giyilebilir ürün pazarının en önemli isimleri arasında yer alıyor. Firmadan bu alana yönelik bir akıllı saat daha geliyor.

Xiaomi şu an dünyanın en çok giyilebilir ürün satan isimleri arasında yer alıyor. Firma özellikle Mi Band serisiyle inanılmaz rakamlara ulaşıyor.

Biliyorsunuz firma akıllı saat pazarında da aktif olarak yer alıyor. Bu pazarın son üyesi ise Qi şarj desteğiyle dikkat çekecek gibi görünüyor.

Firmanın mevcut akıllı saatleri ve bileklikleri manyetik şarj sistemleriyle şarj oluyor. Yolda olduğu aktarılan yeni saat ise net olarak Qi kablosuz şarj desteği taşıyacak. Yani bu ürün Qi destekli kablosuz şarj ünitelerinde şarj edilebilecek.

Bu saat aynı zamanda Qi destekli telefonların arkasında da doldurulabilecek. Bu bazı diğer markaların hali hazırda sunduğu bir şey ve oldukça kullanışlı bulunuyor.

Bunun için telefonun ters kablosuz şarj desteği sunması gerekiyor. Ters kablosuz şarj desteği ile telefonların arkasında Qi destekli kablosuz kulaklıklar da aktif olarak şarj edilebiliyor.

Bu konuda Xiaomi tarafından bir adım gelmesi güzel görünüyor. Bu tarz detaylar genel kullanıcı deneyimini ciddi şekilde değiştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı yeni akıllı saat için başka bilgimiz yok

Ürünün yüzde 99 ihtimalle kare bir tasarımı benimsemesi bekleniyor. Xiaomi yuvarlak tasarıma pek fazla yaklaşmıyor ve bu konuda bazılarını üzüyor.

İlginizi Çekebilir

Sony’den müzik odaklı ilginç cihaz