reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Urevo U1

Xiaomi Urevo U1 koşu bandı için indirim fırsatı

Xiaomi Urevo U1 modelinin fiyatında indirim yapıldı. Piyasadaki satış fiyatı 3.999 TL olan koşu bandı şu anda 2.456 TL‘ye satın alınabiliyor.

Cihaz ilk kurulumda 3 kilometre/saat çocuk kilidi ile açılıyor. 3 km/saat ile 1 saatlik kullanım sonrasında hız artabiliyor. Sonraki kullanımlarda hız arttırma tuşuna 5 saniye boyunca basılı tutarak çocuk kilidi kapatılıp 6 km/saat maksimum hıza çıkartılabiliyor. Yürüyüş, tempolu yürüyüş ve jogging olmak üzere üç farklı koşu moduna sahip olan koşu bandı katlanabilme özelliğine sahip değil. Kompakt tasarımıyk olan bant, bir buçuk metre uzunluğa, 55 santimetre genişliğe ve 6,5 santimetre yüksekliğe sahip. Bu sayede koşu bandını kolayca kanepenin altına, yatağın altına veya boş bir duvar alanının yanına koymak mümkün. Maksimum hıza ulaşıldığı sürece en yüksek gürültü seviyesi 62 dB’yi geçmiyor. PVC, NBR, PET, PVC ve PET katmanları kullanıcıların hareketlerini yumuşatıyor ve eklemlerde, özellikle dizlerde oluşturabilecekleri etki azaltılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Urevo U1 sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor

Ayrıca, açıp kapatmaya veya hızlanıp azaltmaya imkan tanıyan küçük bir uzaktan kumanda da kutu içeriğinden çıkıyor. Koşu bandı herhangi bir kuruluma ihtiyaç olmadan kurulabiliyor. Kullanmaya başlamak için tek bir tuşa basmak yeterli oluyor.

xiaomi

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın