reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi WalkingPad S1 yürüyüş bandı

Xiaomi’den kompakt yapıda yeni yürüyüş bandı: “WalkingPad S1”

Ürün gamı en geniş firmalardan Xiaomi, kısa süre önce WalkingPad S1 isimli yeni yürüyüş bandı modelini Indiegogo üzerinden satışa sundu.

Xiaomi, yürüyüş bandı konusunda tecrübeli firmalar arasında yer alıyor. Bu alanda WalkingPad serisi kompakt modelleriyle dikkat çeken firma, bu sefer WalkingPad S1 ile karşımızda yer alıyor. Bu yürüyüş bandı firmanın bir önceki katlanabilir modelinin devamı niteliğinde bulunuyor. WalkingPad R1’den 10 kg daha hafif olduğu aktarılan ürün, ayrıca normalde yüzde 45, katlanabilir yapıda ise yüzde 95 daha az yer kaplıyor deniyor. Katlanabilir yapıda olduğundan ve oldukça ince tasarlandığından evde saklamanın kolay olduğu S1, oldukça sessiz çalışıyor. Bu da biliyorsunuz özellikle apartman dairesinde oturanlar için büyük önem arz ediyor. Koşu değil direkt olarak yürüyüşe odaklanan WalkingPad S1, istenirse yine katlanabilir yapıda güvenlik tutamacı ile elde edilebiliyor. Yürümeyi bıraktığınız anda durabilen ve bu açıdan yaşlı insanlar için de çok iyi olan Xiaomi imzalı model, ön kısmında ufak bir ekran ve dokunmatik hız kontrol butonları taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi WalkingPad S1 yürüyüş bandı Indiegogo’da hedefini katlayan ürünlerden oldu

Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz ürünün Indiegogo kampanya fiyatı 469 dolar seviyesinde yer alıyor. Kişilerin güvenlik tutamacına sahip versiyon içinse 559 dolar vermesi gerekiyor. Xiaomi’nin WalkingPad serisi yürüyüş bantları Türkiye’de de satılıyor. Bu açıdan yeni S1 modelinin de ilerleyen dönemde Türkiye’ye geleceğini düşünüyoruz.