reklamı kapat

POPÜLER

Nikola Badger

Büyük beğeni toplayan Nikola Badger siparişe açıldı; işte hatırlamanız gerekenler

Marka tarafından duyurulan depozito paketleriyle Nikola Badger için birbirinden farklı teklifler meraklılarını bekliyor olacak.

Hidrojen yakıt hücresine odaklanan Amerika merkezli Nikola Motors‘un ilk pickup modeli olan Badger, tanıtıldığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplamayı başardı. Şubat ayı itibarıyla karşımıza çıkarılan model için kısa süre önce de sipariş sürecinin başladığı duyuruldu. Marka, karşılama öncü sipariş grubuna 250 dolarlık ödemelerinde aracın total fiyatında 500 dolar indirim ve düzenlenecek özel toplantı gecesine bir de bilet tahsis edecek. Ayrıca bir adet ücretsiz Badger kazanmak için çekiliş kuponu da yine bu paket kapsamında kullanıcıları bekliyor olacak. Aslında 250 dolarlık depozito bedelini giriş seviyesi ödeme olarak düşünebiliriz. “Predator Package” olarak bilen bir üst seviyede Nikola Badger satın alma fiyatından 2.000 dolar indirimle birlikte çekiliş biletlerinde daha fazla adete kavuşacak. 5.000 dolarlık depozito ile ise Nikola patronu Trevor Milton tarafından imzalanan Badger’ın bir Executive Serisi kullanıcıları bekliyor olacak. Tüm depozitolar 1 Kasım 2020’den önce tamamen iade edilebilir olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nikola Badger teknik özellikleri

Badger, altyapı olarak hidrojen ve elektriğin bir araya gelmesiyle asfalta iniyor. Ünitelerin ortaklığından doğan karma performans verileriyse tek ortaya maksimumda 906 beygir güç ve 1328 Nm tork çıkarıyor. Nikola’ya göre Badger, 0’dan 100’e hızlanmasını en iyi derece 2,9 saniyede tamamlayabilecek. Batarya ve hidrojen tanklarının tamamen dolu haliyle ise pickup modeliyle 965 kilometre yol kat etmek mümkün olacak. Modelle ilgili merak ettiğiniz diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Rivian R1T