reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Hilux

Yarışçı genleriyle çok daha agresif; Toyota Hilux Black Rally Edition

Yeni yılla birlikte sportif karakter üzerine biraz daha yoğunlaşan Toyota Hilux, Black Rally Edition ile çıtasını bir nokta daha artıracak.

Tokyo Otomobil Fuarı’na yapacağı çıkartmanın parçalarını kademeli olarak paylaşan Toyota‘nın bu yıl merkezizde motor sporları genleri olacak. Gün içerisinde Prius için TRD departmanı tarafından gerçekleştirilen geliştirmenin detaylarını paylaşan kaynaklar, şimdi de popüler pickup modeli Hilux‘ı benzer felsefe ile donatmış durumda. Kısa süre önce Brezilya’da benzer bir dönüşüme aldığı modelini “Toyota Hilux Black Rally Edition” adıyla Uzak Doğu pazarı için yeniden yorumlayan genel merkez, modifikasyon meraklılarına da güzel ilham verecek dokunuşlarla karşımızda.


Ön planda olanlar

İki farklı Hilux üzerinden gösterimi yapılacak olan modifikasyon geliştirmelerinin birbirinden iddialı olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz. Üzerinde TRD imzasını bolca gördüğümüz gövde parçalarıyla başlayan değişimlerde, ışıklandırma grupları, özel arazi lastikleri ve krom egzoz gibi noktalar fazlasıyla dikkat çekiyor. Modellerle birlikte Hilux sahiplerinin sonradan satın alabileceği performans parçalarının da sergileneceği Toyota standı, bu yıl hiç olmadığı kadar performans karakteri üzerine kurulacak. Araçların kaputlarının altında herhangi bir değişimin beklenmediğini de şu aşamada söyleyebiliriz. Ocak ayındaki fuarın kapılarını açmasıyla birlikte kokpit başta olmak üzere diğer detaylarını da alacağımız modellerle ilgili düşüncelerinizi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Tokyo Otomobil Fuarı ve diğer tüm yeni modellerin gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Toyota Land Cruiser