reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Hilux

Macera güdülerinizi harekete geçirecek Toyota Hilux modifikasyonu

Son dönemlerde karşımıza çıkan en iddialı modifikasyonlarından birisinin merkezine oturan Toyota Hilux, potansiyelini de bir kez daha kanıtlıyor.

Pickup piyasasının hiç olmadığı kadar popüler hale geldiği son birkaç yıl bizlere modifikasyon projelerinde de inanılmaz bir yelpaze sundu. Mercedes’in X-Class ile işin içerisine dahil olmasıyla iyice şenlenen süreçte, dünyanın farklı bölgelerinde hizmet veren bağımsız geliştiricilerin hayal gücü ve yeteneklerinin harmanlandığı fantastik işlere şahit olduk. Wald International ekibi tarafından geliştirilen Toyota Hilux projesi de son zamanlarda karşımıza çıkan en agresif ve yoldan çıkarıcı karakteristik detayları barındıranlar arasında. Sports Line Black Bison Edition olarak adlandırılan bu proje, zorlu arazi koşullarında kullanıcılarına sunacağı deneyimin yanında, göz banyosu niteliğindeki tasarımıyla uzun süre akıllarımızda yer edinecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toyota Hilux projesinden öne çıkan detaylar

Wald ekibinin garajından çıkan Hilux, gövde üzerinde yoğun değişimleriyle hemen dikkat çekiyor. Tampon, çamurluk ve marşpiyel gibi ana parçaları etkileyen bu gövde kiti tek başına aracın genişlik değerine 55 milimetrelik bir artışı getiriyor. Hilux’un egzoz çıkışlarında yapılan üç kademeli çıkış tasarımıysa akıllarımıza Amerikan drag yartışları için hazırlanan özel pickup modellerini getiriyor. Projenin en karakteristik parçalarından birisi de jant ve lastik seti. 22 inçlik bir jant setinden faydalanan Wald, lastikleri de tamamen zorlu arazi şartlarını hesaba katarak Hilux’a entegre ediyor. Tavana entegre edilen LED ünitelerle birlikte ışıklandırma konusunda da eli güçlendirilen projenin detaylarına galeri üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Şehirli canavar Ferrari Roma ile tanışın