reklamı kapat

POPÜLER

Lupin

Yayın tarihi açıklanan Lupin’in 2. sezon ilk fragmanı yayında [Video]

Netflix, Lupin 2. sezonuna ait fragmanı ve yayın tarihini paylaştı. Omar Sy’ın başrolünde yer aldığı Lupin ilk sezonunda beş bölümle izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

11 Haziran’da yayınlanacağı açıklanan yeni sezonda da beş bölümle izleyicilerle buluşacak dizinin yönetmen koltuğunda Ludovic Bernard (The Climb) ve Hugo Gélin (İkinci Görüşte Aşk) oturuyor. Maurice Leblanc tarafından yaratılan bir karakter olan Arsene Lupin’in maceralarından ilham alan Lupin’in konusundan da kısaca bahsedelim.

Senegalli bir göçmenin çocuğuna daha iyi bir yaşam sürmek için Fransa’nın başkenti Paris’e gelen tek oğlu olan profesyonel hırsız Assane Diop’u anlatıyor. Assane’nin babası, işvereni, zengin ve güçlü Hubert Pellegrini tarafından pahalı bir elmas kolyeyi çalmakla suçlanır ve hapishane hücresinde utançtan kendini asarak genç Assane’yi yetim bırakır. Yirmi beş yıl sonra, Assane, karizmasını ve hırsızlık, hile ve kılık değiştirme ustalığını kullanarak Pellegrini ailesinden intikam almak için yola çıkar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lupin hakkında:

Oyuncu Kadrosu: Omar Sy, Hervé Pierre, Nicole Garcia, Clotilde Hesme, Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Shirine Boutella, Soufiane Guerrab
Yönetmen: Ludovic Bernard (6. ve 7. bölüm), Hugo Gélin (8,9 & 10. bölüm)
Yaratıcı: George Kay ve François Uzan
Yapımcı: Gaumont Television (Isabelle Degeorges, Nathan Franck)