reklamı kapat

POPÜLER

The New Pope

Yayın tarihi belli olan The New Pope’dan yeni fragman [Video]

Ünlü aktör Jude Law’un başrolde olduğu The Young Pope izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanmıştı. BluTV’de yayınlanan dizinin başarıya ulaşmasının ardından dizinin yeni sezonu merakla bekleniyordu.

BluTV, Young Pope’un devamının geleceğini belirtmesinden sonra dizinin ilk fragmanını paylaştı. Başrolde Jude Law ve Emmy Ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu John Malkovich’in olacağı The New Pope, İngiltere’de 10 Ocak 2020’de yayınlancak. The New Pope Türkiye’de İngiltere’den bir gün sonra 11 Ocak 2020‘de BluTV platformunda izleyilerle buluşacak. HBO, Sky ve Canal+ ortak yapımı olan dizi bir önceki sezonda olduğu gibi 10 bölüm olarak yayınlanacak. Oyuncu kadrosunda Sharon Stone ve Marilyn Manson gibi sürpriz isimlerin de yer aldığı dizinin yönetmenliğini Paolo Sorrentino üstlenmiş durumda. Yapımcı yeni diziyi Umberto Contarello ve Stefano Bises ile birlikte yazmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Papa Pius XIII’ün akıbeti ne olacak?

Ani kalp krizinden sonra Papa Pius XIII (Jude Law) komaya giriyor ve takipçileri hararetle mucizevi bir iyileşme için dua ediyor. Papa Pius XIII’ün komayla mücadelesi sonrasında papalık görevine John Malkovich getiriliyor. Fragmanda sürpriz bir şekilde karşımıza çıkan Papa Pius XIII’ün akıbetini ise merakla bekliyoruz.