reklamı kapat

POPÜLER

Handmaid’s Tale 2. sezon

The Handmaid’s Tale 2. sezon fragmanı çok daha karanlık bir sezonu müjdeliyor [Video]

Sadece ilk sezonunun ardından 5 Emmy 3 Golden Globe kazanan The Handmaid’s Tale 2. sezon fragmanıyla tüylerinizi diken diken etmeye hazırlanıyor. Mücadele asıl şimdi başlıyor.

Hulu’nun geçtiğimiz yıla damga vuran yapımı The Handmaid’s Tale 2. sezon için gün saymaya başladı. Türkiye’de BluTV tarafından yayınlanan dizinin yeni sezonu 25 Nisan‘da izleyicilerle buluşacak. Yayınlanan yeni fragmanla ise olayların “şiddeti” artıyor. Margaret Atwood’un aynı isimli kitabından uyarlama olan dizi distopik bir gelecekte geçiyor. İlk sezonda bize biraz mevcut düzeni aktaran dizi doğurganlığın azalmasıyla köleleştirilen kadınların var olduğu bir hikaye sergiliyordu. Ana karakterimiz Offred’in (Elisabeth Moss), hem hayatta kalmaya hem de kendi kızını bulmaya çalıştığı ilk sezonun ardından nihayet yeni sezon geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı The Handmaid’s Tale 1. sezon ile ilgili spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyifinizi kaçırabilir.


Özgürlük nedir?

Sezon finalinde Offred özgürlüğüne doğru yola çıkmış ve Handmaid olarak bulunduğu evi geride bırakmıştı. Yeni fragman karakterimizin sözleriyle açılıyor. “Özgürlük böyle bir şey mi? Muhtemelen bir kaçış yok.” Dizinin yeni sezonunu tahmin etmek ise oldukça zor zira ilk sezonda Margaret Atwood’un romanının büyük bir kısmı kullanıldı. Fragmanda çok daha karanlık bir sezonun bizi beklediği ise görülüyor.

Nisan ayında iddialı dizilere boğulacağımızı ise şimdiden söyleyebiliriz. BluTV’de yayınlanacak olan The Handmaid’s Tale 2. sezon dışında HBO’nun Westworld’ü ve Netflix’in Lost in Space‘i de nisan ayında izleyicilerle buluşacak. 25 Nisan’da yayınlanacak olan dizinin fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video