reklamı kapat

POPÜLER

gopro

Yeni GoPro HERO’nun fiyatı ve teknik detayları belli oldu [Video]

Merakla beklenen aksiyon kamerası GoPro HERO’ya ilişkin dünyanın çeşitli yerlerinden sızıntı haberler gelmeye başladı. Bunlardan biri de Rusya kaynaklı. Rozetked adlı bir YouTube kanalında yayınlanan video, yılın merakla beklenen aksiyon kamerası GoPro HERO’ya ilişkin çok sayıda iddiayı doğrular nitelikte bilgiler içeriyor.

Videoda GoPro HERO’nun detaylı görüntüleri, bazı özellikleri ve fiyatına dair tahminler yer alıyor. 200 doların altında bir fiyat etiketi ile geleceği iddia edilen modelin 30fps’de 1080p ve 60fps’de 720p video kaydedeceği belirtiliyor. Yeni GoPro HERO’nun 5 megapiksellik fotoğraf çekimine olanak tanıyacağı ve 32 GB’a kadar microSD desteğine sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

200 doların altında bir GoPro, teknoloji severler için son derece sevindirici bir gelişme. Henüz doğrulanmamakle birlikte aygıtın özelliklerinin üst seviyelerde konumlanmaması bu olasılığı kuvvetlendiriyor. Rus kaynak, sızıntı videoları ile son döneme adeta damgasını vurdu. Rozetked, 1 Eylül tarihinde yayınladığı video ile Apple iPhone 6’yı incelemiş, cihazın 9 Eylül’deki resmi tanıtımının ardından videodaki cihazın gerçekten iPhone 6 olduğu ortaya çıkmıştı.

VİDEO