reklamı kapat

POPÜLER

GorillaPod Mobile Rig

Yeni GorillaPod Mobile Rig ile iki ekstra kolunuz daha oluyor [Video]

Fotoğraf makineleri için uzun yıllardır tripod modelleri hazırlayan GorillaPod, yeni modeli Mobile Rig ile emrinize iki ekstra kol daha veriyor.

Diğer tripod modellerinden farklı olarak esnek yapıda olan GorillaPod, biliyorsunuz son dönemde özellikle YouTuber‘lar tarafından kullanılıyor. Bu model ile kameralarını hem karşılarına hem de yeri geldiğinde bir ağaç dalına dahi yerleştirebilen içerik üreticiler, yeni tanıtılan Mobile Rig‘i çok sevecek gibi görünüyor. Gördüğünüz gibi üç değil tam beş tane kolu bulunan ürün, bu sayede özellikle aydınlatma olayını çok kolay hale getiriyor. Bu ekstra iki kola takılan ışıklar sayesinde vLog çekimleri çok daha kaliteli hale getirilebiliyor. GorillaPod Mobile Rig ile en iyi YouTube videolarını oluşturabilirsiniz diyen şirket, kullanıcılara özelleştirme seçenekleri de sunuyor. Örneğin kollar ihtiyaç olmayan durumlarda çıkartılabiliyor. Akıllı telefonlar yanında aksiyon kameralarıyla da uyumlu olan ürün, özel kafasıyla akıllı telefonları dik konumda da tutabiliyor. Bu özellikle canlı yayınlar için güzel duruyor.

GorillaPod Mobile Rig
GorillaPod Mobile Rig
GorillaPod Mobile Rig
GorillaPod Mobile Rig

GorillaPod Mobile Rig ile daha kolay videolar

Firmanın üst seviye malzemeler ile hazırladığı yeni tripod modeli, maalesef ucuz değil. 99 dolar yurt dışı fiyatıyla satılan Mobile Rig, YouTube içerikleri konusunda ciddi olanların olmazsa olmazı olacak gibi duruyor. Ürün tanıtım videosu ise aşağıda yer alıyor.

Video