reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Magnite

Yeni kompakt SUV Nissan Magnite için kokpit görselleri yayınlandı

Hindistan pazarı merkezli olarak satışa sunulacak olan Nissan Magnite, ailenin en ufak SUV modeli olmasına rağmen dinamikleriyle modern bir çizgiyi temsil edecek.

Geçtiğimiz ay içerisinde resmi tanıtımı gerçekleştirilen Nissan Magnite, kompakt SUV sınıfında markasının en yeni üyesi olarak asfalta inmeye hazırlanıyor. İlk aşamada konsept olarak tanıtımı gerçekleştirilen modelin seri üretime de büyük oranda karşımızda duran dinamikleriyle taşınması bekleniyor. Temmuz ayındaki tanıtımda sadece dış tasarım görselleri paylaşılan aracın bugün itibarıyla kokpitindeki bilmece de son buluyor. Kaynaklar üzerinden Magnite iöin geliştirilen iç yaşam dünyasını paylaşan Nissan, bu noktadaki beklentileri karşılama konusunda da iddialı. Aracın ilk aşamada sadece Hindistan pazarı için düşünüldüğünü de detaylara geçmeden belirtmekte fayda var.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan Magnite üretime hazır versiyonuyla 2021’de asfalta inecek

B-SUV sınıfında yer alacak olan Magnite’ın küresel pazarda sunulup sunulmayacağıysa şimdilik net değil. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen Kicks ile yakınlık gösteren araç ebatsal olarak dört metrenin altında bir uzunluk değerine sahip olacak. Tasarım süreci Japonya’da gerçekleştirilen modelin iç tasarımında merkez görev 8.0 inç dokunmatik ekrana emanet. Yeni çok fonksiyonlu direksiyon simidi ile çalıştırılan dijital gösterge paneli de yine kullanıcıların en çok muhatap olacağı detaylar arasında. Görüntülerde görülen klima kontrol kadranları, elektrikli ayarlanabilir aynalar ve havalandırma çıkışları da yine iç dünyanın karakteristik çizgileri arasında. 2021 yılının ilk çeyreği içerisinde üretime hazır versiyonuyla karşımıza çıkarılacak olan araçta 1.0 litrelik üç silindirli motorun farklı güç versiyonları sunulacak. Giriş seviyesindeki fiyatın 7.000 dolar civarında olması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

2020 Renalt Captur tanıtıldı! İşte bilmeniz gerekenler

İLGİLİ HABERLER