reklamı kapat

POPÜLER

MINI Cabrio
MINI Cabrio
MINI Cabrio

Yeni nesil elektrikli MINI Cabrio için geri sayım başladı; işte son detaylar

MINI, MINI Electric’ten sonra ikinci tamamen elektrikli modelini tanıtmaya hazırlanıyor. MINI tarafından yapılan açıklamaya göre elektrikli model 2025 yılında lanse edilecek. Tamamen elektrikli bir yapıda karşımıza çıkacak model go-kart hissini açık hava keyfiyle birleştiren yeni nesil MINI Cabrio olacak.

2030 yılında tüm modellerinin tamamen elektrikli olacağını açıklayan MINI, geçtiğimiz aylarda MINI 3 Kapı, MINI 5 Kapı ve MINI Cabrio modellerini de yenilemişti. Yapılan estetik dokunuşlar sayesinde yeni modeller, MINI’nin tasarım özelliklerini daha belirgin ve modern bir hale getiriyor. Kendine özgü yuvarlak tasarımıyla farları ve genişletilen altıgen çerçeveye sahip karakteristik radyatör ızgaraları ile Yeni MINI 3 Kapı, 5 Kapı ve Cabrio, dikkatleri üzerine çekiyor. Önemli ölçüde geliştirilen süspansiyon sistemi, sürüş durumuna ve yol koşullarına bağlı olarak sönümleme kuvvetini yüzde 50’ye kadar azaltabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni MINI ailesi 2021 yılının ikinci çeyreğinde Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ocak-Eylül 2020 döneminde en çok satılan tamamen elektrikli otomobil olma başarısını gösteren MINI Electric modeli otomobil severler tarafından beğeniyle karşılandı. MINI elektrikli modelin benimsenmesinin ardından yeni elektrikli modeli olacağı belirtilen Cabrio ile de yüksek satış rakamları hedefliyor.  Mevcut Cabrio modelinden izler taşımasını beklediğimiz elektrikli modelin nasıl bir performans sergileyeceği ise merakla bekleniyor.

 

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın