reklamı kapat

POPÜLER

Nokia Çicek Uyansoy İcan Sertaç Şener

Yeni Nokia Türkiye genel müdürü Sertaç Şener, 1 Mayıs’ta görevine başlıyor

Uzun yıllardır Nokia Türkiye Genel Müdürü görevini üstlenen Çiçek Uyansoy İcan yerine Nokia Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörü Sertaç Şener geldi. 1 Mayıs’ta göreve başlayacak olan Nokia’nın yeni Türkiye Genel Müdürü Sertaç Şener, Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen markalarından olan Nokia’da çalışmanın kendisi için bir gurur kaynağı olduğunu belirtti. 

Nokia X Serisi’nin lansmanını yeni gerçekleştirdiklerini ifade eden Şener, Nokia Lumia ve Nokia Asha serileriyle büyümeye devam ettiklerini; yeni görevinde de ekip arkadaşlarıyla birlikte önemli işlere imza atacaklarına inandığını dile getirdi. Şener, bir milyar Nokia kullanıcısını daha birbirine bağlamak için Nokia Türkiye olarak üstlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacaklarını belirtti.

Sertac Sener
1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünden mezun olan Şener, mobil iletişim sektöründe yaklaşık 15 yıl çalıştı. 2000-2010 yılları arasında Nokia’da yerel ve bölgesel pozisyonlarda pazarlama ve satış alanlarında görev alan Sertaç Şener, 2010-2011 yıllarında Avea’da Ortaklık Yönetimi Direktörlüğü ardından Avea’da Terminal Yönetimi ve Marka İşbirlikleri stratejilerini ve ekiplerini yönetti. 2011 yılında Nokia’ya katılan Şener, Türkiye’de Nokia Lumia markasının lansmanını gerçekleştirdi. Yeni Nokia Türkiye Genel Müdürü Sertaç Şener’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

YORUMLAR