reklamı kapat

POPÜLER

ps4 güncelleme share

Yeni PS4 güncellemeleri paylaşım işlevlerine odaklanacak

Sony‘nin önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi beklenen PS4 güncellemesi kullanıcılardan gelen geri bildirimler göz önüne alınarak oluşturulan yenilikler getirecek. PS4‘ün bu güncellemeyle cihazın paylaşım işlevine odaklanırken kullanıcıların video ya da ekran görüntülerini harici USB sürücüsüne ya da sabit diske kaydetmelerine olanak tanıyacak.

Sony’nin oyun konsolunda halihazırda “Share” butonuna basarak oyunun son 15 dakikası hareketli olarak kaydedilebiliyor ya da bunlardan anlık görüntü alınabiliyor. Ekran görüntüleri Facebook ve Twitter’dan, videolar da yalnızca Facebook üzerinden paylaşılabiliyor.

Yeni düzenleme işlevlerini devreye sokacak olan güncellemeyle aynı zamanda birçok özelliğe sahip video editörü aracılığıyla klipler kişiselleştirilebilecek. Daha uzun ya da 1080p Full HD videolar çekmek istediğinizde HDMI üzerinden HDCP içerik kopyalamayı devredışı bırakmanız ve harici bir görüntü yakalama kartı ya da cihazıyla oyunun canlı görüntüsünü kaydetmeniz mümkün bir hale getiriliyor.

YORUMLAR