reklamı kapat

POPÜLER

Yeni yıla güzel opsiyonlar; 2019 Ford Fiesta ST-Line Black ve Red Edition

2019 Ford Fiesta ST-Line üzerinden şekillenen Black ve Red Edition, bu sınıfın özel seçeneklerinden birisi olarak asfalttaki yerini alacak.

Focus öncesinde ortaya çıkarak Ford’un yeni jenerasyon planlarında ortaya koyacağı karakterden ipuçları sergileyen Fiesta, en çok Active versiyonuyla merak konusu oldu. Tarihinde ilk kez böyle bir yapı üzerinden kullanıcılarla buluşan otomobil, i20 Active‘e bir opsiyon olarak popüler kültüre entegre olmaya çalıştı. ST ve ST-Line’ın da söz sahibi olduğu adımlar içinse artık 2019 model yılına geçme vakti geldi. Avrupa pazarındaki kullanıcılarla buluşmak üzere Ford Fiesta ST-Line üzerine geliştirilen Red ve Black Edition versiyonları, beraberinde keyifli detayları da getirmeye hazırlanıyor. Ön sipariş süreçlerinin de başlatıldığı otomobiller, ailenin en üst noktasına ulaşamayanlar için güzel iki alternatif niteliğini taşıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beklenen zenginlik

Bu otomobillere sahip olmak isteyenler, kaputlarının altında ailenin diğer üyelerinden de tanıdığımız 1.0 litrelik EcoBoost makineyi görecek. 140 PS güç üreten makinenin tercih edilebilecek tek şanzımanı ise 6 ileri değerli manuel olacak. Black ve Red Edition’ı kendi içlerinde ayıracak temel noktalar ise tahmin edebileceğiniz üzere makyajlarında yatıyor. Yarış Kırmızısı ve Panter Siyahı gibi egzotik renklerle satın alınabilecek olan modellerde; yarış şeritleri, gövde rengi spoiler, 17 inçlik alaşım jantlar ve Ön-arka LED ışıklandırma grubu standart olarak sunulacaklar arasında. Elektronik destek kısmında ise; şerit asistanı, hız limitletici, yokuş kalkış asistanı, çarpışma önleme asistanı, trafik işareti algılama, adaptif hız sabitleyici ve gör nokta uyarı gibi temel taşlar standart olarak gelecek.