reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Elantra 2023

Yenilenen Hyundai Elantra için önemli değişimler göründü

 - Güncelleme: 27 Şubat 2023 15:23

2023 model yılıyla makyajlanan isimlerden birisi olacak Hyundai Elantra, ilk resmi detaylarıyla bugün itibarıyla karşımızda.

Üretimi Türkiye’de gerçekleştirilen i10’un makyajlı versiyonuyla ilgili detaylarla gündemimize gelen Hyundai, yeni yıla geçişle birlikte ürün gamındaki diğer üyeler için de güncelleme dokunuşlarını göstermeye devam ediyor. Türkiye listelerin var olan modellerden birisi olan Elantra’nın da makyaj rüzgarına kapıldığı yeni yılda, kullanıcıları tasarım olarak daha dikkat çekici bir sedan bekliyor olacak. Şimdilik sadece tasarım nitelikleri üzerinden değişimlerini konuşabileceğimiz makyajlı Hyundai Elantra, özellikle ön yüzüyle çok daha güçlü hissettiriyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Elantra için değişimler “Avante” üzerinden göründü

Rakamsal verileri ve motor dinamikleriyle ilgili biraz daha beklememiz gereken Elantra’nın revize edilen ön yüzünde çok net karakter geçişi karşımıza çıkıyor. LED gündüz farlarından başlayıp ızgaraya kadar uzanan radikal değişimle otomobilin adeta bakışları dahi değişmiş durumda. Tüm bunlara yeni renk ve jant seçenekleri de eşlik edecek. Elantra’nın arka tarafında ise değişim rüzgarı nispeten daha seyrek. Çekiç formlu stop grubunun devamlılığını sürdürdüğü yapıdaki en büyük fark tamponlar olacak. Güney Kore merkezli olarak “Avante” modeli üzerinden kendisini gösteren değişimlerle ilgili diğer detaylar kısa süre içerisinde netlik kazanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

İLGİLİ HABERLER