reklamı kapat

POPÜLER

Yerli 3D yazıcı üreticisi Zaxe, X1 Plus ile aileyi genişletiyor

Yerli 3D yazıcı üreticisi Zaxe, X1 Plus ile ürün yelpazesini genişletiyor. Makerlara daha profesyonel çözümler sunan X1 Plus, baskı hacmini de genişletiyor.

Zaxe’in X1 modelinin yeni versiyonu olan X1 Plus, geniş baskı hacmiyle dikkat çekiyor. 30 x 30 x 30 cm’lik baskı alanıyla gelen 3D yazıcı, daha büyük baskılar için alternatif sunuyor. Tam kapalı üretim alanı sayesinde baskı esnasında sıcaklığı koruyan X1 Plus, bulunduğu ortamın sıcaklığından bağımsız olarak içerideki sıcaklığı sabit tutabiliyor. Bu sayede toleransı çok daha yüksek baskılar elde etmek de mümkün oluyor. ABS, PLA, NYLON, Flex (TPU95A) ve Karbonfiber filamentler destekleyen 3D yazıcı kullanıcılara geniş malzeme uyumluluğu sunuyor.

X1 Plus, baskı sırasında filamentin bitmesi durumunda ise özel sensörü sayesinde kullanıcıları uyarabiliyor. Filament yenilenene kadar baskıyı beklemeye alıyor. Zaxe X1 Plus’ın değiştirilebilir nozzle yapısı sayesinde 50 ile 800 mikron arasında istediğiniz katman kalınlığında baskı almak mümkün. Wi-Fi ve Ethernet bağlantı desteği sunan Zaxe X1 Plus, uzaktan kontrol edilebiliyor. Baskı durumunu gözlemleyebilir cihazı otomatik güncelleyebilirsiniz.