reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link’in Wi-Fi canavarı Archer C5400 Türkiye’de

10 Ekim 2017

TP-Link’in özellikle online oyun sevenler veya HD video izlemeyi sevenlere özel geliştirdiği Archer C5400 model yönlendirici (router) Türkiye’de satışa sunuldu.

Kablosuz internet canavarı olarak da tanımlanan bu ürün sekiz anteniyle alıştığımızdan farklı bir tasarıma sahip. En yeni ve gelişmiş teknolojiden destek alan bu yönlendirici (router) hem çok hızlı hem de kablosuz internetin daha geniş bir alana yayılmasını sağlıyor. Bu sayede yüksek hız gerektiren birden fazla uygulamayı aynı anda sorunsuz çalıştırmaya yardımcı oluyor. Archer C5400’de yer alan ‘Akıllı Bağlantı’ teknolojisi, ağ taleplerini dengelemek için ağa bağlanan cihazları mevcut en iyi kanala atayarak ağ performansını yükseltiyor. Bu sistem sayesinde her cihazın daha hızlı ağ bağlantısına erişmesine yardımcı oluyor.

Üstelik sadece yüksek Wi-Fi ve bağlantı hızı değil, daha geniş ve verimli bir Wi-Fi kapsaması da
sunuyor. Ürün üzerinde sekiz adet Hüzmeleme (Beamforming) teknolojisine sahip anten yer alıyor. Bu antenler ağa bağlı aygıtların yerlerini saptayarak onlara doğru kablosuz sinyal gücünü yoğunlaştırıyor.
Bu sayede orta büyüklükte bir ofis, kafe gibi mekanlarda bile daha verimli ve istikrarlı bir kablosuz internet ağı oluşturuluyor. Misafir Ağı oluşturma, Konuk Hesabı açma, VPN sunucu desteği gibi bazı özelliklere sahip olan yönlendirici aynı zamanda gelişmiş güvenlik ayarlarıyla ağın güvenliğini de en üst seviyede sağlıyor.

Farklı ve çok hızlı Wi-Fi deneyimi için üretilen Archer C5400’ün Türkiye’de 1,399 TL‘den alıcı bulacak.