reklamı kapat

POPÜLER

You

You’nun 3. sezon fragmanı yayında [Video]

Ağustos ayının sonunda 3. sezon yayın tarihi belli olan You‘dan yeni bir fragman geldi. 15 Ekim‘de Netlix’te yayınlanacak You’nun yeni sezonu için geri sayım başladı.

Yeni sezonunu başrolünde de daha önceki sezonlarda olduğu gibi Gossip Girl’den tanıdığımız Penn Badgley yer alıyor.Tati Gabrielle, Saffron Burrows, Shalita Grant,Mathew Trent Hunnicutt gibi isimlerin de yer aldığı dizinin yönetmenliğini John Scott üstleniyor.  Paylaşılan 3 dakikalık fragman Joe, Love ve oğulları Henry’nin yaşamlarına odaklanıyor. Joe iyi bir koca ve baba olmak istese de, tüm sırlarını bilen Love ile evli olmanın zor olabileceğini kısa sürede fark ediyor.

You’nun 3. sezon tanıtımında şu açıklama yer almıştı

Dizinin başrol oyuncusu tanıtım videosunda ”Günümüzde insanlar çocuklarına her adı koyuyor. İlgi çekmek için. Hoş geldin Bebek. Annenin geçmişine ve büyükannenin senden Forty’nin dirilişi diye bahsetme ısrarına rağmen doğrusunu biliyorum. Erkek beklemiyorduk ve itiraf etmeliyim ki benim minik versiyonumu düşünmek heyecan vericiydi ama zorlukları da vardı. Yaptıklarımı değil de dediklerimi yaparsın diye umuyorum. Ama senin için değişebilirim. Hayran olacağın biri olurum. Baba derken gurur duyacağın biri. Peki, sana ne isim verelim? Güçlü ama korkutucu olmayan bir isim. Klasik ama basit değil. Kitaplarla dolu bir evde büyüyeceğin için elbette edebi. Hoş geldin Henry Bebek. Henry. Adını seçmek sana olabildiğince iyi bir hayat vermek, seni korumak ve karakterini şekillendirmek için vereceğim ömürlük kararların ilki. Nasıl biri olacaksın Henry?” dedi.