reklamı kapat

POPÜLER

YouTube fenomeni PewDiePie’ın mobil oyunu yayında [Video]

YouTube ünlüsü PewDiePie‘ın uzun zamandır beklenen mobil oyunu dün satışa sunuldu. Üstelik daha ilk günden listeleri alt üst etmeyi başardı bile.

Uzun zamandır PewDiePie izliyorsanız, sevgilisi Marzia‘yı, köpekleri Maya ve Edgar’ı, ezeli düşmanı varilleri ve sevilen serilerinin vazgeçilmez parçası olan pek çok detayı da biliyorsunuz demektir. Her videosunu ekrana, hayranlarına doğru uzattığı yumruğu ile bitiren PewDiePie şimdi Legend of the Brofist ile sizi amansız bir maceraya çağırıyor. PewDiePie’ı PewDiePie yapan her şeyi bulabileceğiniz oyunda aynı zamanda diğer ünlü YouTube yayıncıları da yer alıyor.

Marzia, CinnamonToastKen, JackSepticEye, Cryaotic, Markiplier ve daha fazlasının yer aldığı oyunda YouTube yayıncıları stüdyoya girerek kendi karakterlerini de seslendirmiş durumda. İki boyutlu bir platform oyunu olan PewDiePie: Legend of the Brofist‘i iOS üzerinden 12,99 TL’ye Android üzerindense 15,49 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca ekran görüntülerine ait galeriye haberin girişinden oyun videosuna ise haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Pewdiepie: Legend of the brofist is KILLING IT!#1 on ios store! Making records! changing history! :-DHoly crap, this is amazing! Thank you bros!!!

Posted by PewDiePie on Friday, September 25, 2015

VİDEO