reklamı kapat

POPÜLER

YouTube’un oyuncak inceleyen yeni fenomeni [Video]

Google’ın video izleme platformu Youtube’da yeni bir fenomen doğuyor. Bu fenomen, ne bir şarkıcı, ne yeni bir futbol yıldızı, ne de yıldızı yeni parlayan bir dizi oyuncusu. Yeni fenomen oyuncaklar hakkında inceleme videoları yayınlıyor, üstelik henüz 21 yaşında…

“Bir oyuncak incelemesi kaç milyon kez izlenebilir ki?” demeyin! Oyuncaklarla ilgili inceleme videoları yayınlayan DC Toys Collector adlı Youtube kanalı, geçtiğimiz ay 400 milyon kez izlenerek en popüler YouTube kanalı oldu. Videolar Disney oyuncaklarından tutun da sürpriz yumurtalara kadar geniş bir yelpazede izleyenlerle buluşuyor. Bu kanaldaki inceleme videolarının sahibi ise New York’ta yaşayan genç Brezilyalı Melissa Lima.

Oyuncaklarla ilgili unboxing videoları yayınlayan Lima; kutuları açıyor, içinden çıkan parçaları gösteriyor. Nasıl çalıştıklarını –oynandıklarını– gösteriyor ve bu arada, “hiç fena gözükmüyor” türündeki yorumlarını da ihmal etmiyor. Annelerin yoğun ilgi gösterdiği kanal, elbette çocuklar için de büyük bir hazine.

Oyuncaklarla ilgili kanalların da patlama yapmasını sağlayan DC Toys Collector kanalının 3 milyonun üzerinde abonesi bulunuyor. Yayınlanan videolar, birkaç gün içinde milyonlarca kez izleniyor. Kesinlikle sakin olun ve bu sansasyonel fenomenin videolarından birine yakından bakın. İyi seyirler.

VİDEO