reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Timehop

Zamanda yolculuğa çıkaran uygulama: Timehop

Geçen yıl bugün ne yapıyordunuz hatırlamak ister misiniz? Peki geçmişi anmayı sever misiniz? Bu sorulara yanıtınız evetse Timehop adlı uygulama tam size göre. Facebook, Instagram, Twitter, Foursquare, Flickr ve (iPhone için) Film Rulosu’na bağlanan Timehop, bir yıl önce aynı tarihte ne yaptığınızı size her sabah hatırlatıyor.

Advertisement

Her gün onlarca fotoğraf, durum güncellemesi ve düşünceyi paylaşırken önemli anların yığınlarca paylaşım altında kalıp unutulmasına karşı bir çözüm sunan Timehop, bugüne kadar iPhone uygulamasıyla hizmet veriyordu. Bir milyonu aşkın iOS kullanıcısı bulunan Timehop, Android kullanıcılarını yaklaşık iki yıl beklettikten sonra 27 Mart itibarıyla Play Store’da da yerini aldı.

Uygulamayı kendinize göre ayarlayarak dilerseniz bir yıl önce, dilerseniz daha önceki yıllarda paylaştığınız anların her sabah kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Ancak Timehop anılarınızın ne kadar mutluluk verici olduğunu henüz ayırt edemiyor, dolayısıyla eski sevgilinizle çektiğiniz tatil fotoğraflarıyla uyanıp güne moral bozukluğuyla başlamak işten bile olmayabilir, aman dikkat!

Timehop

FiYAT
Ücretsiz*

BOYUT
Android 2,7 MB
iOS 23 MB

YÜKLEMEK iÇiN
Android Timehop
iOS Timehop
*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Timehop