reklamı kapat

POPÜLER

FarmVille 3

Zynga tarafından geliştirilen FarmVille 3 çıktı [Video]

Oyun dünyasının en büyük isimlerinden olan Zynga, FarmVille efsanesinin yenisi FarmVille 3 ile çıkışı bugün itibarıyla yaptıklarını duyurdu.

Resmi tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz tarım simülasyonuna dayalı ücretsiz oyun FarmVille 3, iOS ve Android cihazların yanında M1 işlemcili yeni nesil Mac modelleriyle uyumlu olarak yayınlandı. Firma yeni oyun hakkında şunları aktardı:

“Toplamda 700 milyonun üzerinde indirmeye ulaşan ve orijinal FarmVille’in 2009’da dünyaya tanıtılmasından on iki yıl sonra oyuncularla buluşan FarmVille 3, eğlenceli karakterler ve etkileşim kurabildiğiniz hayvanlardan oluşan zengin kadrosuyla rengarenk bir dünyaya hayat veriyor.

FarmVille oyuncularının çok sevdiği karakterlerden Marie, oyuncuları karşılamak ve yeni FarmVille oyuncularına çiftliklerini inşa ederken yol göstermek için geri dönüyor. Marie’ye farklı özellik ve becerilere sahip çiftlik işçileri de eşlik etmekte. Bu karakterler oyunculara oyundaki yeni özelleştirilebilir çiftlikler ve hayvancılık aksiyonları gibi konularda yardımcı oluyorlar.”

FarmVille 3 herkese hitap eden bir oyun değil

Söylendiği kadarıyla FarmVille‘in yeni dünyasında 150’yi aşkın farklı ırktan yavru hayvan sahiplenilmeyi bekliyor. Firmaya göre oyuncular yavruları besleyebilir, büyütebilir ve bunun karşılığında yün veya tereyağı gibi çiftlik ürünleri ile ödüllendirilebilirler.

Zynga Publishing Başkanı Bernard Kim duygularını, “FarmVille 3, şimdiye kadar yüz milyonlarca oyuncunun severek bir parçası olduğu macera, sosyalleşme ve çiftçilik ruhundan oluşan FarmVille evreninin hem görsel hem de oynanış olarak tamamen yenilenmiş versiyonu. Yeni nesil bu deneyimde oyuncuları birbirinden eğlenceli FarmVille karakterleri ve sevimli hayvanlarla tanışmaya davet ediyoruz,” sözleriyle dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada bugünden itibaren önümüzdeki iki hafta boyunca oyuna giriş yapanlar, çok özel bir başlangıç kitine sahip olabilecekler. Bu starter kit içerisinde dekoratif öğeler ve ‘Early Bird profil resmi’ gibi oyuncuların oyun alanlarını kişiselleştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış eşyalar yer alıyor.