reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro
Apple Watch
iPad Pro

11 inçlik iPad Pro ve çerçevesiz ekranlı Apple Watch Series 4 gün ışığına çıktı

Ming-Chi Kuo’nun yeni Apple ürünleriyle ilgili yaptığı tahminin ardından 11 inçlik iPad Pro’nun ve Apple Watch Series 4, gün ışığına çıktı.

Advertisement

Daha önceki Apple Watch modelleriyle kıyasladığımızda çok daha ince ekran çerçeveleriyle gelmesini beklediğimiz Apple Watch Series 4’te daha büyük ekranın da yer alacağı konuşuluyor. Kuo bununla birlikte yeni iPad Pro modellerinin de yolda olduğunu belirtiyor. Bu yılın sonbahar aylarında tanıtılması beklenen cihazlarda iPhone X’da olduğu gibi ana ekran tuşunun olmayacağı dile getiriliyor.

Touch ID yerine cihazlarda Face ID teknolojisinin kullanılması bekleniyor. Daha ince ekran çerçeveleriyle geleceği iddia edilen tabletlerin 11 ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekranla geleceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone’ların satış fiyatları ne olacak?

Paylaşılan son bilgiler gerçeğe dönüşürse en uygun fiyatlı iPhone modeli iPhone 9 olacak. LCD ekranlı iPhone 9’un yurt dışındaki satış fiyatının 700 dolar olacağını söyleyen kaynaklar, OLED ekranlı iPhone 9 Plus’ın ise 1.000 dolardan piyasaya sunulacağını söylüyor.

iPhone X’un güncellenmiş versiyonu iPhone X (2018)’in 900 dolardan, iPhone X Plus’ın ise 1.100 dolardan kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtiliyor. iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7 ve iPhone SE’nin beklenen satış fiyatları ise sırasıyla şöyle; 600 dolar, 570 dolar, 450 dolar ve 350 dolar.