reklamı kapat

POPÜLER

14 yıllık bekleyiş sona erdi: Beyond Good & Evil 2’den nefes kesen fragman [Video]

13 Haziran 2017

Ubisoft, sevilen oyunlarından birini daha tozlu raflardan çıkarıyor. Beyond Good & Evil‘dan ümidinizi kesmediniz değil mi? Çünkü Beyond Good & Evil 2 geliyor.

Ubisoft’un 14 yıl önce çıkardığı Beyond Good & Evil’ın ikinci oyunu için hayranlar çok ama çok bekledi. E3 2017’de nefes kesen sinematik bir fragman yayınlayan Ubisoft ise sonunda yeni oyunu müjdeledi. Beyond Good & Evil 2 orijinal oyunun devamını değil öncesini konu alıyor. İlk oyundaki ana karakterimiz Jade’in doğumundan önce geçen hikayede 24’üncü yüzyılda System 3 isimli bir güneş sisteminde yer alıyoruz. Kaynakların çok kısıtlı olduğu System 3, uzay korsanı olmak içinse mükemmel bir alan sunuyor. Tek başına keyifli bir oyun deneyimi yaşayabileceğiniz Beyond Good & Evil 2’de çevrim içi arenada arkadaşlarınıza karşı da oynayabilirsiniz.

Oyuna ilişkin bilgiler ise ne yazık ki fazlasıyla kısıtlı. Sinematik fragmandan sonra herhangi bir oynanış videosu göstermeyen Ubisoft aynı zamanda oyunun çıkış tarihi için de bir bilgi paylaşmadı. Şimdilik gizemli bir kadın karakterle baş başayız. Üç yıldır üstünde çalışıldığı belirtilen Beyond Good & Evil 2’nin bir oynanış videosunun yayınlanmamış olması ise gerçekten üzücü. Ancak bunu unutturacak güzellikteki sinematik fragmana haberin devamında ulaşabilirsiniz.

VİDEO