reklamı kapat

POPÜLER

2020 Toyota Yaris

2020 Toyota Yaris TRD paketi için ilk detaylar paylaşıldı

İlk resmi özellikleri tek karelik bir fotoğraf üzerinden verilen 2020 Toyota Yaris TRD paketi, ileriye taşınan karakteri iyice gergin hale getiriyor.

Geçtiğimiz haftanın önemli önemli gelişmeleri arasında yer alan 2020 Toyota Yaris tanıtımı, yeni neslin uzun süredir beklenen son noktasını gözer önüne serdi. Değişen dinamikleriyle hiç olmadığı kadar agresif bir karaktere bürünen Yaris’te ailenin diğer üyelerindeki başarıyı sürdürecek bir yapıyı kullanan Toyota’nın, uzun süren eleştirilere her açıdan cevap vererek dersine iyi çalıştığını söyleyebiliyoruz artık. Bu durum ilk detayları paylaşılan TRD paketi üzerinden performans karakteriyle de bir adım yukarıya taşınacağını çok net bir şekilde meraklıların gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Toyota Yaris TRD parçalarıyla değişen dinamikler

Toyota’nın Japonya merkezli kaynakları üzerinden servis ettiği görselde, bir yarış otomobilini andıran Yaris dinamikleri karşımıza çıkıyor. Tampon, ızgara, hava çıkışları, marşpiyel, lip, jant seti ve tasarımı doğrudan performansa yaklaştıracak hemen her şeyin burada adeta seferber edildiğini görüyoruz. Siyah ve kırmızı renklerinin nazik ve yerinde bir ahenkle bir araya geldiği TRD paketinde karbon kaplama parçalar da sunulacak olması oldukça önemli. Önümüzdeki günlerde daha net detaylar üzerinden dinamiklerini göreceğimiz paketin resmi sunulacağı tarih, Japonya merkezli olarak Şubat 2020 görülüyor.

İlginizi çekebilir

Yeni Toyota Corolla çarpışma testi