reklamı kapat

POPÜLER

2021 Toyota Camry Hybrid

2021 Toyota Camry Hybrid; yeni model yılı makyajla geldi

İşlevsel dokunuşlarla kullanıcı deneyimini bir üst noktaya taşıyaca 2021 Toyota Camry Hybrid, motorunda herhangi bir değişim bulundurmayacak.

2018 yılından beridir Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa pazarındaki kullanıcılarla buluşturulan Camry Hybrid, yeni model yılıyla makyajlanan isimler arasında dahil edildi. Şu sıralar Yaris GR ile Avrupa gündeminde olan Toyota’nın ufak revizyonlarla güncellediği modelin, dış ve iç dinamiklerinde kullanım deneyimini etkileyecek yenilikler var. Özellikle markasının son nesil elektronik sürüş destek sistemleriyle fark yaratacak olan 2021 Toyota Camry Hybrid, yeni jant seçenekleri sayesinde de görünüşüm olarak daha da dikkat çekici olma iddiasında.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkanlarıyla 2021 Toyota Camry Hybrid

Camry cephesinde yapılan yeniliklere ilk olarak dış tasarımdan başlayalım. Tasarım ekibi 2021 model yılıyla birlikte aracın önünde tamamen yeni bir tampon kullanıyor. Bu tamponla birlikte ızgara ve ışıklandırma grupları sayesinde de modern görünüm yukarı taşınıyor. Listelere eklenen 17 ve 18 inçlik yeni jant tasarımları ve renk seçenekleri de dikkat çekecek. Camry’nin kokpit bölümünde ise bizleri 9 inçlik ebatıyla multimedya ekran karşılıyor. Öncekine göre konsolda pozisyonu biraz daha yukarıya taşınan ekranda Android Auto ve Apple CarPlay desteği standart olacak. İç yaşam alanına eklenen premium kaplama malzemeler de ön plana çıkacak parçalar arasında. Camry Hybrid’in kaputunun altında herhangi bir değişiklik yok. 2,5 litrelik dört silindirli motor ve elektrikli güç ünitesinin kombinasyonunu barındıran Hybrid ünite yaklaşık 220 beygirlik güçle yola devam edecek.

İlgili video

Captur tanıtımı