reklamı kapat

POPÜLER

3D tarayıcı Calibry için Türkiye müjdesi [Video]

3D tarayıcı Calibry için Türkiye müjdesi [Video]

Makerların işini kolaylaştıracak araçlardan biri olan 3D tarayıcı Calibry Türkiye’de satışa sunuldu. 3 boyutlu taramayı kolaylaştıran cihaz, 3D yazıcı sahiplerini sevindirecek.

Gerek makerların gerek küçük ya da büyük ölçülü işletmelerin 3D baskılarını geliştirmek için kullanabileceği 3D tarayıcı Calibry, Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturuldu. Endüstriyel, medikal, arkeoloji gibi alanlarda sıklıkla kullanılan 3D tarama, yedek parça üretimi ya da orijinal tasarımın dijitale aktarılarak yeniden baskısının alınması gibi pek çok alanda kullanıcılara yardımcı oluyor. Kompakt tasarımı ve kolay kullanımı ile Calibry bu işi daha son kullanıcıya uygun hale getiriyor. 20 cm’den 10 metreye kadar farklı boyutlarda nesneleri profesyonel bir şekilde üç boyutlu tarayabileceğiniz cihaz, hobisini biraz daha profesyonelleştirmek isteyen veya halihazırda bunu işine dökmüş kişilere daha çok hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
3D tarayıcı Calibry için Türkiye müjdesi [Video]

3D tarayıcı Calibry’nin Türkiye fiyatı

Tek elle rahatlıkla kullanabileceğiniz cihazın üzerinde 4 inç boyutunda renkli bir dokunmatik ekran yer alıyor. Böylelikle tarama işlemi sırasında ekrandan takip gerçekleştirebiliyor ve bir bilgisayara da ihtiyaç duymuyorsunuz. Anlık olarak gördüğünüz veriler sayesinde bir hata olması durumunda vakit kaybının da önüne geçiliyor. Calibry, patentli kamera teknolojisi ile yüksek performans vadediyor. Saniyede 30 kare yakalayabileceğiniz bu cihaz, zorlayıcı olarak kabul edilebilecek keskin kenarlar, siyah ve parlak yüzeylerde de sorunsuzca iş görüyor. Üç farklı tarama moduna sahip olan cihazın Türkiye fiyatı 46.619 TL.