reklamı kapat

POPÜLER

850 beygirlik bir canavarla Küba sokaklarında soluksuz bir maceraya konuk olun [Video]

Toyo Tires’ın YouTube kanalı üzerinden yayınladığı akrobasi serisinin dördüncü bölümünde Küba’nın başkentiyle eşsiz bir deneyim izleyicileri bekliyor.

Ken Block’un başrolünü aldığı Gymkhana akrobasi serisi yayınladığı ilk günden itibaren büyük-küçük herkese nefes kesen bir deneyim yaşatıyor. 5 yılı aşkın süredir yeni projelerle meraklılarının karşısına çıkan bu ekibe benzer olan, Monster ve Toyo sponsorluğunda hayata geçirilen Recoil serisi de tıpkı Gymkhana gibi izleyicilere eşsiz bir deneyim vadediyor. Toyo Tires’ın resmi Youtube hesabı üzerinden yayınladığı serinin dördüncü videosu bizleri bu sefer dünyanın en çok merak edilen yerlerinden birisi olan Küba‘ya götürüyor.


Kroyer Racing tarafından geliştirilen sekiz silindirli bir makinenin görev yaptığı Toyota Tundra TRD Pro ve BJ Baldwin’in başrollerini üstlendiği videoda Küba’nın başkenti Havana‘nın sokakları, sahili, klasik otomobilleri ve en özel mekanları karşımıza çıkıyor. Gidebildiğin kadar hızlı git parolası üzerine yola çıkan ekip 850 beygir güce sahip olan bu canavarın bir o kadar etkileyici olan süspansiyon sistemiyle sınırlarını ne kadar zorlanabileceğini bir kez daha kanıtlıyor. Seri Ken Block’a ne kadar rakip olur bilinmez ama gerek çekimleri gerek kurgusuyla ortaya eşsiz bir projenin çıktığına hiç şüphe yok. Sözü fazla uzatmadan sizleri her saniyesinden keyif alacağınız dokuz dakikalık video ile baş başa bırakıyoruz.

VİDEO