reklamı kapat

POPÜLER

Acer kablosuz kulaklık

GAHR11

GAHR10

GAHR012

Acer’dan ilginç detaylar barındıran üç yeni kablosuz kulaklık

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Acer, ürün gamına üç farklı kablosuz kulaklık ekledi. Burada özellikle iki model dikkat çekti.

Acer imzalı yeni kablosuz kulaklık modellerinden özellikle bünyesinde yerleşik olarak kablo taşıyan iki versiyon öne çıkıyor. Şarj özellikli haznede yer alan bu kablolar, ürünleri şarj etmeyi gerçekten çok kolay hale getiriyor ve ek kablo taşıma derdini ortadan kaldırıyor. Hatta GAHR11 isimli bir modele hem USB-C hem de USB-A kablosu koyan Acer, GAHR10 modeline ise USB-C portu ile USB-A kablosu yerleştirmiş. Ortak olarak Bluetooth 5.1 üzerine kurulan 8 mm kulaklıklardan GAHR012 isimli versiyon ise direkt olarak Apple AirPods Pro’nun tasarımını benimsiyor ve diğerlerinden farklı olarak 9 mm sürücüler kullanıyor. GAHR012 versiyonunda sadece USB-C portu yer alıyor. Fiyatlar ise GAHR11 ve GAHR10 için 34 dolar, GAHR012 içinse 47 dolar seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer imzalı kablosuz kulaklık modelleri Türkiye’de de satılabilir

Bu konuda tahmin edebileceğiniz üzere firmadan resmi bir açıklama yok ancak biliyorsunuz şirket Türkiye’de resmi olarak yer alıyor. Bu açıdan kulaklıkların ilerleyen dönemde burada da elde edilebilir olacağını düşünüyoruz. Ancak bu hiçbir zaman gerçek de olmayabilir. Ancak yine de modelleri aracı isimlerin Türkiye’ye getirme ihtimali bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Razer’den şaşırtan CES 2021 duyuruları