reklamı kapat

POPÜLER

Açlık Oyunları ofis ortamına taşınıyor: The Belko Experiment

Guardians of The Galaxy ile ün kazanan James Gunn‘ın kaleme aldığı The Belko Experiment ilk tanıtımıyla izleyici karşısına çıkıyor.

Önce Toronto Film Festivali‘nde gösterilen yapım konusuyla ilgi çekmeyi başarıyor. Burada Belko Industies‘te çalışanlar sapkın bir sosyal deneyin kurbanı oluyor. 80 kişinin çalıştığı şirket binası tamamen kilit altına alınıyor. Kimliği bilinmeyen bir kişi onlardan birbirlerini öldürmelerini istiyor. Eğer herkes üç kişi öldürürse, emirlere uyanlar hayatta kalacak. Aksi takdirde 80 çalışanın tamamı öldürülecek. İnsanlar her ne kadar böyle bir şeyin parçası olmak istemese de, ofis içinde kurulan sistem onları hayatta kalabilmek için öldürmeye zorluyor.

Bu enteresan yapımda John Gallagher Jr., Melonie Diaz, John C. McGinley, Tony Goldwyn, David Dastmalchian, Gail Bean, Michael Rooker, Valentine Miele ve Sean Gunn gibi isimler rol alıyor.

Yönetmenliğini Greg McLean‘in üstlendiği The Belko Experiment, Amerika’da 14 Mart 2017‘de gösterime başlayacak. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz bilinmiyor. Paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin başlangıcında bulabilirsiniz.