reklamı kapat

POPÜLER

Adidas Ultraboost DNA X Lego Plates
Adidas Ultraboost DNA X Lego Plates
Adidas Ultraboost DNA X Lego Plates

Adidas Ultraboost DNA ayakkabısına LEGO dokunuşu

Adidas kısa bir süre önce Ultraboost 21 adını verdiği ayakkabıyı görücüye çıkartmıştı. Kullanıcı alışkanlıklarından yola çıkarak üretilen model Türkiye’de de satışa sunulmuştu.

Adidas bu kez LEGO ile bir iş birliğine imza attı ve Ultraboost DNA koşu ayakkabısının benzerini üretti. Adidas Ultraboost DNA X Lego Plates adını taşıyan ayakkabı tasarımıyla etkileyici görünüyor. Adidas logosu haricinde LEGO logosunun da yer aldığı ayakkabıda LEGO’ya tarzı detaylar göze çarpıyor. İç astar da parlak ve sarı renkte bir LEGO kaplamasıyla kaplanmış durumda. LEGO setinde ayakkabılarda ana renkler karşımıza çıkarken kullanıcıların bu ayakkabıyı farklı renklerle kombin yapabileceği de belirtiliyor. Bu sayede kullanıcıların ortaya daha farklı tasarımlara sahip ayakkabı modellerini

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas Ultraboost DNA X Lego Plates modelinin fiyatı ne kadar?

Adidas Ultraboost DNA X Lego seti, bugün itibarıyla yurt dışında satışa sunulmuş durumda. Adidas’ın internet sayfası üzerinden satışa sunulan setin yurt dışı fiyatı ise 200 dolar. LEGO ve Adidas imzalı ayakkabının Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir

Kayıp Samsung cihazları bulmak için yeni yol