reklamı kapat

POPÜLER

lego adidas superstar
lego adidas superstar

Adidas’ın ikonik spor ayakkabısı Superstar’a LEGO dokunuşu

Adidas ve LEGO yeni bir iş birliğine daha imza attı. LEGO, Adidas’ın ikonik spor ayakkabılarından Superstar’ı bir LEGO setine dönüştürdü.

Adidas’ın sembolü olan üç bantın da yer aldığı sette Superstar modeliyle özdeşleşen burun tasarımı da karşımıza çıkıyor. LEGO setinde Bulut Beyazı/Çekirdek Siyahı renk detaylar göze çarpıyor. 38 numara bir spor ayakkabıyla aynı boyutta olan sette bağcıklar ve bir ayakkabı kutusu da yer alıyor. Ayakkabıyı satın almak isteyen kullanıcılara 17 farklı LEGO öğesi sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar ayakkabıyı diledikleri gibi özelleştirebiliyor. Koleksiyonerleri hedef alan setin sağ ve sol olarak ayrı olarak satın alınabileceği gibi çift halinde de satın alınabileceği belirtiliyor. Ayakkabının tarihini de içeren bir kitapla gelen setin yetişkinler için tasarlandığı ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas ve LEGO iş birliğiyle geliştirilen setin fiyatı ne kadar olacak?

1 Temmuz’da yurt dışında satışa sunulacağı açıklanan setin fiyatı ise 90 dolar. Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli olmayan setin koleksiyon tutkunlarıyla birlikte Adidas’ın Superstar modelini seven kullanıcılar tarafından tercih edileceğini söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Kayıp Samsung cihazları bulmak için yeni yol