reklamı kapat

POPÜLER

GTA Online

Rockstar Games’ten GTA Online hakkında açıklama geldi; işte detaylar

Rockstar Games, PlayStation 3 ve Xbox 360 kullanıcılarına üzücü bir haber paylaştı. Rockstar Games tarafından yapılan duyuruya göre GTA Online’ın sunucuları 16 Aralık‘ta kapanacak.

PlayStation 3 veya Xbox 360 kullanıcıları Grand Theft Auto 5’in hikaye modunu oynamaya devam edecekken online deneyime son verilecek.  Oyun içi ödeme sistemi olan Shark Cash Card satın alımlarının ise 15 Eylül’e kadar devam edeceği ifade ediliyor.  Oyuncular diledikleri miktarda oyun içi parayı bu sayede gerçek paralarıyla satın alabilecek.  GTA Online oyuncularının bundan böyle karakter verilerini aktaramayacağı da beliriliyor. Rockstar Games, GTA Online’ın PS4, Xbox One ve PC sürümlerinin güncelleme almaya devam edeceğini de dile getiriyor.  Kasım ayında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için optimize edilmiş Grand Theft Auto 5’i satışa sunmaya hazırlanan Rockstar Games, PS5 kullanıcılarına GTA Online’ı üç ay boyunca ücretsiz erişime açacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GTA Online haricinde Max Payne 3 ve L.A. Noire ile ilgili de üzücü açıklama geldi

Rockstar, 16 Eylül’de Max Payne 3 ve L.A. Noire oyunlarının da sunucularını kapatacağını belirtti. PlayStation 3 ve Xbox 360 kullanıcıları 16 Eylül’den sonra her iki oyunun online özelliklerden faydalanamayacak. Oyuncular her iki oyunun hikaye modunu ise oynamaya devam edebilecek.

İlginizi Çekebilir

Elon Musk elektrikli Volkswagen kullandı