reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Alanının lideri Netflix, 25. yaşını kutluyor [Video]

Dünyanın en büyük içerik platformlarından birisi olan Netflix 25. yaşına bastı. Platform bunun için özel bir video paylaştı.

Başta şimdi olduğundan çok daha farklı bir firma olan ve yaptığı dönüşüm ile hayatta kalarak 25 yıldır aramızda olan Netflix, bunun için şu açıklamayı paylaştı: Netflix izlemeye ilk başladığınız zamanı; en sevdiğiniz dizilerin tüm bölümlerini tek solukta izleyebildiğinizde duyduğunuz o kontrol hissini hatırlıyor musunuz? Peki “Baş başa Netflix keyfi” ifadesini ilk kez duyduğunuz ya da ekranda kendinizi ilk kez gördüğünüz anı? İlk izlediğiniz Korece, İspanyolca veya Fransızca diziyi hatırlıyor musunuz? Son 25 yıldır dünyanın dört bir yanındaki üyelerimize harika hikâyelerle keyif vermek için çok çalışıyoruz ve Netflix’i bugünkü hâline getiren siz hayranlara özellikle teşekkür etmek istiyoruz. Sizleri eğlenceye katılmaya ve gün boyunca eğlenceli bilgiler, nostaljik fotoğraflar ve daha fazlası için sosyal medya hesaplarımıza (Twitter, Instagram, Facebook) ve Tudum‘a göz atmaya davet ediyoruz. Birlikte harika anlar yaratacağımız nice 25 yıllara 🥂

Netflix bu aralar daha çok merka edilen reklam destekli paket ile gündeme geliyor. Geçtiğimiz ay detaylarına burada yer verdiğimiz ikinci çeyrek sonuçlarını açıklayan ve bir kez daha abone kaybettiği ortaya çıkan Netflix, bu düşüşü ve kayıpları daha ucuz fiyatı bulunacak reklam destekli abonelik ile engellemek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Halen tam olarak ne zaman çıkacağı belli olmayan ancak kesin olarak yolda olan bu yeni abonelik paketi, kısa süre önce gelen bilgilere göre “en alttaaylık 7 ila 9 dolar arasında bir fiyata sahip olacak. Şu an en ucuz abonelik paketi 10 dolar olan firma, yüksek ihtimalle reklamlı paket için 7 dolarlık bir başlangıç fiyatı seçecek.

Netflix yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’den yeni PS5 oyun kumandası

İLGİLİ HABERLER