reklamı kapat

POPÜLER

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio için özel bir versiyon tanıtıldı

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio için özel bir versiyon tanıtıldı

İtalyan otomobil üretici Alfa Romeo, Giulia ve Stelvio modelleri için ‘6C Villa d’Este’ isminde bir özel seri tanıttı.

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio ‘6C Villa d’Este’ özel serileri tanıtıldı. Markanın mirasından izler taşıyan ve zarafetini gözler önüne seren özel seri; markanın özgün modellerinden biri olarak anılan 6C 2500 SS Coupé’ye de gönderme yapıyor.

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio’nun özel versiyonlarının iç mekânı, sürücü ve yolculara üstün sürüş keyfi ile konfor sağlıyor. Elektrikli ve ısıtmalı bej renkli deri koltukların bulunduğu kabin içerisinde, ön koltuk başlıklarında ve kabin içerisinde seriye özel ‘6C Villa d’Este’ işlemeleri bulunuyor. Her iki modelde de otomatik şanzıman için direksiyona entegre alüminyum vites değiştirme kulakçıkları standart olarak sunuluyor.

Giulia’da arkadan itişli 200 HP gücünde 2.0 litrelik Turbo benzinli motor seçeneği bulunuyor. Stelvio’da ise 280 HP gücündeki 2.0 litrelik motor tercih edilebiliyor. Otomobillerin dış tasarımında dikkat çekici “Etna Kırmızısı” özel gövde rengi dışında, krom yan cam çerçeveleri yer alıyor. Stelvio’da beş delikli 21 inç ve Giulia’da ise 19 inçlik alaşım jantlar görsel etkiyi güçlendiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alfa Romeo ile Villa d’Este arasındaki ilişki

Alfa Romeo ve “Villa d’Este” arasındaki bağ, markanın doğum yeri olan Milano ile dünya genelinde İtalyan mükemmelliğinin vitrini olarak kabul edilen Como Gölü arasındaki bağa dayanıyor. Otomotiv dünyasının seri üretime geçişinden; Concorso d’Eleganza dönemine kadarki süreci yansıtan Villa d’Este; Alfa Romeo’nun pek çok modeline fotoğraf çekimleri ve etkinlikte ev sahipliği yapmış olmasıyla da biliniyor.

İlgili video

Hyundai Santa Cruz pickup üretimi