reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 6 LOG Tasarım

Alt seviye Samsung Galaxy Z Fold için yeni bir fiyat iddiası geldi

 - Güncelleme: 18 Mart 2024 19:54

Alt seviye Samsung Galaxy Z Fold için yeni bir fiyat iddiası geldi. Buna göre cihaz yaklaşık 800 dolar ya da altına satılabilir.

Bu yıl tanıtılması beklenen ve 800 dolar seviyesinde bir fiyatla ciddi ses getirmesi beklenen alt seviye ya da başka bir deyişle bütçe dostu Samsung Galaxy Z Fold katlanabilir telefon modeli (İsminde FE takısı olabilir), geçtiğimiz hafta ortaya atılan diğer iddialara göre S Pen desteği olmadan gelecek. Bu mantıklı görünüyor çünkü firmanın alt seviye modelden bazı detayları kesmesi gerekiyor. Samsung’dan başka donanımlar da geliyor ve bunlardan birisi akıllı yüzük modeli Samsung Galaxy Ring. Model halen aşırı oranda detaylandırılmış değil ancak bazı yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Örneğin geçtiğimiz ay aktarıldığı kadarıyla firma cihazdan ilk aşamada 400 bin adet üretmeyi hedefliyor, üretimi talebe göre zaman içinde ayarlamak istiyor, üretime spesifik olarak mayıs ayında başlamayı düşünüyor ve şu aşamada temmuz ayında gerçek bir lansman yapma odağıyla çalışmalar yapıyor. Satışa ağustos ayında çıkarılacağı iddia edilen ürün için kısa süre önce düzensiz kalp ritmi, kan basıncı, EKG gibi işlevlerden yoksun olabilir söylentisi de gündeme gelmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce öğrendiğimiz kadarıyla cihaz sadece Galaxy telefonlar değil tüm Android telefonlar ile uyumlu olacak. Bu konuda aktif olarak çalıştığını belirten ve tam destek ile mantıklı bir adım atan Samsung, akıllı yüzük için bir iPhone desteği ise şimdilik planlamıyor gibi görünüyor. Daha önce konuşan Samsung Mobile’ın başındaki isim TM Roh’un açıklamasına göre cihazın pil ömrü kullanım şartlarına bağlı olarak 5 ila 9 gün arasında değişecek. Bu süre genel olarak yeterli görünüyor, cihazın şarj olma süresinin de çok düşük olacağı düşünülüyor.

Samsung Galaxy Z Fold yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER