reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 6 LOG Tasarım

Alt seviye Samsung Galaxy Z Fold 6 iptal edilmiş olabilir

Sağlam kaynaklardan gelen yeni bilgilere göre bir süredir gündemde olan alt seviye Samsung Galaxy Z Fold 6 iptal edilmiş olabilir.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, eğer gelen iddia doğruysa yeni Galaxy ürünlerini 10 Temmuz tarihinde tanıtmaya hazırlanıyor. Peki bir sonraki büyük Galaxy Unpacked etkinliğinde neler tanıtılacak? Etkinlik kapsamında hemen hemen kesin olarak Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6, Galaxy Watch 7, yeni bir kablosuz kulaklık ya da kulaklıklar yanında detaylı olarak akıllı yüzük modeli Galaxy Ring tanıtılacak. Şimdiye kadar bu ürünler arasında bir alt seviye Galaxy Z Fold 6 ile Galaxy Z Fold 6 Ultra’nın da adı geçiyordu. Ultra’nın kaderi henüz net değil (O da gelmeyebilir) ancak bugün alt seviye Galaxy Z Fold 6’nın iptal edildiği iddia edildi. Bu nispeten uygun fiyatlı olacağı ve S Pen desteği taşımayacağı belirtilen cihazın, aktif olarak test edildiği ancak son aşamada rafa kaldırıldığı aktarılıyor. Modeller arasında yeterince fark elde edilememesi ve pazar belirsizlikleri nedeniyle tarih olduğu söylenen cihaz, düzgün bir fiyat ile çok yüksek satış rakamlarına ulaşabilirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu aralar en çok Galaxy Ring dikkat çekiyor, akıllı yüzük GalaxyClub tarafından yapılan keşiflere göre dokuz farklı boyutta pazara sunulabilir. Her bir boyut için farklı kod numaraları aldığı (SM-Q500, SM-Q501, SM-Q502, SM-Q505, SM-Q506, SM-Q507, SM-Q508 ve SM-Q509 şu aşamada bulunanlar. SM-Q503 ve SM-Q504 ise daha sonra kendisini gösterebilir) söylenen marka, bu sayede hemen herkese tam olarak uyacak bir seçenek pazara sunacak gibi görünüyor. Artık çok uzakta yer almayan ürünün geçtiğimiz haftalarda beslenme konusunda da yardımcı olacağını öğrenmiştik.

Topladığı ve analiz ettiği sağlık verileri üzerinden kişilere beslenme / yemek planları çıkarabilecek denilen ürün, bunun için yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş bir yemek ve yemek tarifi hizmeti olan Samsung Food entegrasyonuna sahip olacak. Daha derin bir entegrasyon ile yemek önerilerini akıllı Samsung dolapların içindeki ürünlere göre verebilecek bilgisi de aktarılan ürün, pazardaki en gelişmiş seçeneklerden birisi olacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Z Fold 6 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli